PGK Barlinek

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Ochrona Danych Osobowych

Informujemy, że:

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Barlinku.

2. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub listownie PGK Sp. z o.o. ul. Szpitalna 4 74-320 Barlinek, z dopiskiem IODO Joanna Bęben.

3. Przetwarzamy Państwa dane osobowe wyłącznie w celu wykonania zadań Administratora, które wynikają z przepisów prawa oraz zadań realizowanych w interesie publicznym.

4. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do prowadzenia sprawy, wykonania usługi lub podpisania umowy w PGK Sp. z o.o.

5. Odbiorcami Państwa danych mogą być tylko instytucje uprawnione na podstawie przepisów prawa lub podmioty, którym Administrator powierzył przetwarzanie danych osobowych na podstawie zawartej umowy.

6. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia i wniesienia sprzeciwu.

7. Mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Mogą to Państwo zrobić, jeśli uznają, ze przetwarzamy dane osobowe z naruszeniem przepisów prawa.

8. Jeżeli przetwarzamy dane osobowe na postawie udzielonej nam zgody, mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać ( bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem).

9. Dane osobowe przechowujemy przez okres niezbędny do wykonania zadań Administratora oraz realizacji obowiązku archiwizacyjnego, które wynikają z przepisów prawa.

Podstawa prawna: Rozporządzenie Parlamentu europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dz. Urz. UE L 119 z 4.05.2016).